Persona 5: BakaYume Çeviri Ekibi ile Ortak Proje!

Truthful Road Çeviri Ekibi ve BakaYume Çeviri Ekibi olarak yeni ortak projemizi, Persona 5’i duyurmaktan gurur duyuyoruz! Proje hakkında yeniliklerden haberdar olmak için BakaYume’yi de takip etmeniz önerilir. BakaYume Discord sunucusuna da girebilirsiniz.

Bu projenin başlangıcı iki ekibin de hâlihazırda devam eden projelerini olumsuz etkilemeyecektir, merak etmeyin. Diğer projelerimiz hâlâ yolda.

Çevirimiz şu anda PC Game Pass, Persona 5 Royal sürümü için planlanmaktadır, fakat bu plan değişebilir.

Daha fazla detay ve en güncel bilgiler için Persona 5 sayfamızı ziyaret edin.

Kategoriler:Genel

Tagged as: , , ,

1 reply

  1. Senelerdir persona serisini ynamak istiyordum hatta persona 4 goldenı indirip ing olarak belli bir yere kadar oynamış ancak diyalogların uzunluğu ve devamlı kafamda çeviri yapmak beni bunalmıştı tabi ingi daha iyi olan arkadaşlar için bir sorun olmamıştır ama zaten günlük hayatta pek vaktimiz olmuyor üstüne rahatlayıp kendimizi kaptırnak için bir oyuna girince bunalmak insanı bir hayli yoruyor yine de persona oyunlarının oynanması gerektiğini ve bunun en iyi kendi dilimizde olacağını düşünmüşümdür. Henüz fazla büyük bir ekip değilsiniz ve persona gibi bir yükün altından kalkmak küçük ekipler için imkansız denilebilecek seviyededir yine de bakayume gibi birkaç senedir ortalıkta olan ve çevirilerini beğendiğim bir grup size güveniyorsa bende bir şans vermek isterim. Şu an aylardır çeviri durumunun 1 de olması beni endişelendirse de arkada dönen sorunların bir kısmını bakayumenin dc sunucularında duyuru kısmında görmüştüm. Umarım 1.5-2 yıl gibi bir süre yerine 1 yıl gibi daha yakın bir tarihte çıkartırsınız ancak milyonlarca kelimeden bahsediyorsak pek müümkün değil, buna rağmen hevesini kırmadan çevirmeye devam edebilirsiniz bakayume ve Truthful Road çeviri ekibine başarılar dilerim. (uzun oldu biliyorum ama moral vermek istedim :D)

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s